Asistent/ica člana Uprave za korporativne funkcije

Sesvete, Croatia

Senior Administrative Assistant job description template

Zubak Grupa objedinjuje usluge prodaje i održavanja novih i rabljenih vozila kao i dugoročnog i kratkoročnog njihova najma, zatim različitih usluga pomoći poput pomoći na cestama, moru, u kući te mnogih drugih, ali i usluge obuke vozača u autoškoli i centru za sigurnu vožnju, te usluge tehničkog pregleda vozila i osiguranja vozila, ali i imovine.

Što god radili, dajemo sve od sebe kako bismo napravili i više od traženog. Svaki naš zaposlenik teži biti najbolji u svojem području, neprestano se obrazuje, raste i trudi napraviti bolje, više, brže. Cijenimo trud i motivaciju. Uvijek i svugdje promišljamo kako unaprijediti, bolje riješiti ili učinkovitije obaviti ono što radimo. Inovacija nas pokreće i motivira. Potičemo je i očekujemo od svakog djelatnika. Cijenimo dobre ideje, a još više njihovu kvalitetnu izvedbu.

Opis posla

Odgovorna ste osoba s izvrsnim komunikacijskim vještinama? Odgovorno raspolažete povjerljivim informacijama? Spremni ste na vođenje i koordiniranje svih aktivnosti unutar ureda i vješti u organiziranju i planiranju. Ukoliko se prepoznajete u navedenom opisu i imate iskustva na istim poslovima, prijavite se na radno mjesto asistenta/ice člana Uprave za korporativne funkcije!

Mjesto rada: Sesvete

Karakteristike prave osobe za nas:

  • poželjno VSS razina obrazovanja no nije uvjet
  • odlično poznavanje engleskog jezika
  • odlično poznavanje MS Office-a
  • odlično poznavanje standarda pisanog i usmenog komuniciranja, strukturirano i    gramatički ispravno usmeno i pisano izražavanje
  • visoka koncentracija na radne zadatke i obaveze, ažurnost, točnost i analitičnost
  • poznavanje principa vođenja uredskog poslovanja
  • vozačka dozvola B kategorije

Ključni zadaci i odgovornosti:

  • vođenje ureda člana Uprave (organizacija rada i kalendara/rasporeda, briga o rokovima, koordiniranje timova, sudjelovanje na sastancima uz člana Uprave i preuzimanje operativnih koraka, delegiranje zadataka, vođenje zapisnika)
  • svakodnevna suradnja sa timovima iz domene člana Uprave (Financije, Računovodstvo, Kontroling, Pravni i kadrovski poslovi, Upravljanje imovinom)
  • organizacija i izrada poslovnih izvještaja te materijala za sjednice Uprave
  • upravljanje kontaktima, poslovna komunikacija i dogovaranje sastanaka s poslovnim partnerima
  • upravljanje uredskim poslovanjem
  • pisana i usmena komunikacija (izrada prezentacija, internih akata, procedura, dokumenata, dopisa, obavijesti)

Zubak Grupa nositelj je vrijednosti tradicije, visoke kvalitete, sigurnosti i posvećenosti detaljima te simbolizira nasljeđe koje njezino ime prenosi na postojeće brendove unutar grupe, ali i na nove koji će u budućnost biti pokrenuti. Od početka stvaranja i poslovanja Zubak Grupe uvijek smo nastojali biti najbolji. A da bi to postali i ostali najbolji stalno se prilagođavamo uvjetima tržišta te očekivanjima i zahtjevima kupaca. Za svoj rad nagrađeni smo brojnim priznanjima za kvalitetu usluge i najveću razinu korisničkog iskustva, za najbolji omjer cijene i kvalitete, a posebno smo ponosni na nagrade koje smo zaslužili na zadovoljstvo naših klijenata.

Saznaj više o Zubak Grupi na http://www.zubakgrupa.hr/, prijavi se za posao elektroničkim putem i pridruži se našem timu.

Reci prijateljima za ovaj oglas

Osobne informacije
Dodaj
Profesionalne informacije
Dodaj
Dodaj
Dodaj
Dodaj